a a a
ePuap

Biuletyn Informacji Publicznej

WIOŚ w Bydgoszczy

Lista kandydatów na stanowisko inspektora ochrony środowiska w Wydziale Inspekcji WIOŚ w Bydgoszczy

Lista osób spełniających wymagania formalne w związku z naborem na stanowisko inspektora ochrony środowiska w Wydziale Inspekcji WIOŚ w Bydgoszczy (ogłoszenie Nr  78659 w BIP KPRM   z dnia 15 stycznia 2008 r.)

 

 

Lp.   Nazwisko                                    Imię                                        Miejscowość

1.     Błażejczyk                                    Michalina                                 Koronowo

2.     Burzyńska                                    Karolina                                  Bydgoszcz

3.     Cembrowska                                Anna                                       Bydgoszcz

4.     Dorawa                                        Milena                                     Bydgoszcz

5.     Dramska                                      Agnieszka                                Bydgoszcz

6.     Dynasińska                                   Agnieszka                                Kruszyn Krajeński

7.     Fiołka                                           Ewa                                         Bydgoszcz

8.     Grzeszak                                      Katarzyna                                Bydgoszcz

9.     Grzybowska                                 Izabela                                     Olsztyn

10.   Kałdan                                         Anna                                       Bydgoszcz

11.   Karpiuk                                        Katarzyna                                Bydgoszcz

12.   Karolak                                        Maciej                                     Bydgoszcz

13.   Kraszewska                                 Karolina                                  Sośno

14.   Kuczyńska                                   Monika                                    Szczytno

15.   Lewandowski                               Damian                                    Sosnowiec-Zagórze

16.   Lewicka                                       Ilona                                        Olsztyn

17.   Malendowicz-Dygulska                Alina                                        Bydgoszcz

18.   Mazurek                                       Marta Małgorzata                    Chojnice

19.   Montewska                                  Kinga                                      Bydgoszcz

20.   Niechwiej                                     Tomasz                                    Bydgoszcz

21.   Nogalska                                      Daria                                       Bydgoszcz

22.   Pikosz                                          Natalia                                     Pruszcz

23.   Płąchocki                                     Dariusz                                    Bydgoszcz

24.   Polewska                                     Anna                                       Bydgoszcz

25.   Roczyńska                                    Agnieszka                                Bydgoszcz

26.   Ruta                                             Marek                                     Bydgoszcz

27.   Sarna                                           Emilia                                      Róża Wielka

28.   Szczepański                                  Marcin                                     Koronowo

29.   Żmijewska-Michałek                    Anna                                       Bydgoszcz

 



informację wytworzył: : administrator
za treść odpowiada: administrator
ostatnia modyfikacja:
data wytworzenia: piątek, 01 lutego 2008 13:27
opublikowano: piątek, 01 lutego 2008 13:27