a a a
ePuap

Biuletyn Informacji Publicznej

WIOŚ w Bydgoszczy

Lista osób spełniających wymagania formalne na stanowisko specjalisty w Laboratorium Delegatury w Toruniu (ogłoszenie Nr 83851 w BIP KPRM z dnia 1 kwietnia 2008 r.)


Lista osób spełniających wymagania formalne w związku z naborem na stanowisko specjalisty w Laboratorium Delegatury w Toruniu (ogłoszenie Nr   83851 w BIP KPRM   z dnia  1 kwietnia  2008 r.)

 

Lp.   Nazwisko                                    Imię                                                Miejscowość

1.     Bagińska                                      Katarzyna                                        Świecie

2.     Dankowska                                  Małgorzata                                      Sierpc

3.     Delik                                            Irmina                                              Toruń

4.     Falkowski                                    Bartosz                                            Toruń

5.     Florkiewicz                                   Sylwia                                             Toruń

6.     Jabłońska                                     Małgorzata                                      Toruń

7.     Jakubowska                                 Aleksandra                                      Toruń

8.     Kalicka                                        Katarzyna                                        Siedlce

9.     Kiełb                                            Renata                                             Toruń

10.   Kowalska                                     Ewelina                                           Toruń –Czerniewice

11.   Kretkowska                                 Sylwia                                             Sierpc

12.   Łęga                                             Dorota                                            Toruń

13.   Małecka – Adamowicz                 Marta                                              Toruń

14.   Meler                                           Anna                                               Cekcyn

15.   Meler                                           Mirosława                                       Brzoza

16.   Michalska                                     Dorota                                            Toruń

17.   Paciorek                                       Justyna                                            Toruń

18.   Piekarska                                     Anna                                               Toruń

19.   Przyjemska                                   Katarzyna                                        Toruń

20.   Raciniewska                                 Anna                                               Obrowo

21.   Reczek                                         Aleksandra                                      Ożarów

22.   Rusinek                                        Weronika                                        Toruń

23.   Seroka                                         Anna                                               Skowieszyn

24.   Sołtysiński                                    Zbigniew                                         Aleksandrów Kuj.

25.   Starzyńska                                    Barbara                                           Bukowiec k/Świecia

26.   Szmechting-Gauden                      Ewa                                                Toruń

27.   Wiśnica                                        Katarzyna                                        Toruń

28.   Wojciechowska                            Renata                                             Lipno

29.   Zakrzewska                                  Joanna                                             Toruń

 

informację wytworzył: Lilianna Sierek
za treść odpowiada: Lilianna Sierek
data wytworzenia: 2008-04-17


informację wytworzył: : administrator
za treść odpowiada: administrator
ostatnia modyfikacja:
data wytworzenia: czwartek, 17 kwietnia 2008 12:47
opublikowano: czwartek, 17 kwietnia 2008 12:47