a a a
ePuap

Biuletyn Informacji Publicznej

WIOŚ w Bydgoszczy

Lista osób spełniających wymagania formalne na stanowisko specjalisty w Laboratorium w Bydgoszczy (ogłoszenie nr 93766 z dnia 17 lipca 2008 r.)

Lista osób spełniających wymagania formalne w związku z naborem na stanowisko specjalisty  w Laboratorium w Bydgoszczy (ogłoszenie nr 93766 z dnia 17 lipca 2008 r.)

Lp.   Nazwisko                                     Imię                                                 Miejscowość

1.     Andryszak                                    Anna                                               Bydgoszcz

2.     Badtke-Boruta                             Dorota                                            Bydgoszcz

3.     Bieńkowska                                 Paulina                                            Bydgoszcz

4.     Bogusławska                                Agnieszka                                        Bydgoszcz

5.     Borowicz                                      Ireneusz                                           Bydgoszcz

6.     Cerajewska                                  Agnieszka                                        Bydgoszcz

7.     Chodór                                        Marzena                                          Bydgoszcz

8.     Czapiewska                                  Justyna                                            Jeżewo

9.     Dankowiakowska                         Magdalena                                      Dobre

10    Darmofalska                                 Joanna                                             Bydgoszcz

11.   Dorawa                                        Milena                                             Sępólno Krajeńskie

12.   Duda                                            Anna                                               Bydgoszcz

13.   Fojutowska                                  Agnieszka                                        Szubin

14.   Goncerzewicz                               Katarzyna                                        Bydgoszcz

15.   Górka                                          Karolina                                          Inowrocław

16.   Grabowska                                  Dorota                                            Morąg

17.   Kaniewska                                   Joanna                                             Bydgoszcz

18.   Kapela                                         Katarzyna                                        Bydgoszcz

19.   Kornacki                                      Paweł                                              Bydgoszcz

20.   Kręcicki                                       Piotr                                                Lubraniec

21.   Lamańska                                     Izabela                                            Inowrocław

22.   Nawalana                                     Małgorzata                                      Bydgoszcz

23.   Olszewska                                    Katarzyna                                        Bydgoszcz

24.   Orzechowski                                Piotr                                                Żnin

25.   Osińska                                        Magdalena                                      Wąbrzeźno

26.   Orłowicz                                      Marta                                              Bydgoszcz

27.   Piechowska                                  Katarzyna                                        Chojnice

28.   Pietkiewicz                                   Janusz                                             Toruń

29.   Pirogowska                                  Marta                                              Piotrków Kujawski

30.   Poćwiardowski                             Wojciech                                         Bydgoszcz

31.   Ponichter                                      Marta                                              Bydgoszcz

32.   Prokopowicz                                Agnieszka                                        Jastrowie

33.   Przyjemska                                   Katarzyna                                        Toruń

34.   Sajdak                                         Milena                                             Toruń

35.   Sobierajski                                   Karol                                              Bydgoszcz

36.   Siudziński                                     Tomasz                                           Brzoza

37.   Szewczyk                                     Magdalena                                      Kruszwica

38.   Szymańska                                   Agnieszka                                        Bydgoszcz

39.   Szyper                                          Agnieszka                                        Inowrocław

40.   Tomaszewska                               Małgorzata                                      Bydgoszcz

41.   Wiórkiewicz                                 Agnieszka                                        Bydgoszcz

42.   Woźniak                                       Małgorzata                                      Bydgoszcz

43.   Zapaśnik                                      Elżbieta                                           Toruń

44.   Zbytniewski                                  Radosław                                        Bydgoszcz




 

informację wytworzył: Lilianna Sierek
za treść odpowiada: Lilianna Sierek
data wytworzenia: 2008-08-01


informację wytworzył: : administrator
za treść odpowiada: administrator
ostatnia modyfikacja:
data wytworzenia: piątek, 01 sierpnia 2008 14:52
opublikowano: piątek, 01 sierpnia 2008 14:52